Lajme

Hidhet në erë me tritol makina e një avokati


Publikuar më:


tritoli makina

Një sasi eksplozivi dëmtoi makinën e një avokati në Sarandë. Ngjarja ndodhi rreth orës 02:00 në lagjen Nr.1. Makina i përket avokatit Spiro Vaso. Lënda plasëse ishte vendosur pranë gomës së parë nga ana e pasagjerit. Shpërthimi e ka dëmtuar mjetin, por nuk ka shkaktuar dëme në njerëz. Policia ka nisur hetimet dhe dyshon se ngjarja ka lidhje me punën e Vasos si avokat. /Lapsi.al

Add new

Comments
To Top