Sport

Henry: Barça do të ketë dyshime


Publikuar më:


henry

Thierry Henry beson që humbja e El Clasicos do të krijojë disa dyshime në Barcelonë para çerekfinales së tyre në Ligë të Kampionëve kundër Atletico Madridit.
“Pasi njoh Barcelonën dhe Kataluansit, aty do të ketë pak dyshime”, tha francezi për ‘Sky Sports’, transmeton portali arbresh.info. “Vetëm një humbje mund të krijojë dyshime, por do ta shohim javën e ardhshme”.
“Ende besoj që liga ka përfunduar, por dua ta shoh ndikimin brenda ndeshjeve të ardhshme”, tha Henry duke shtuar që Reali e meritoi fitoren ndaj Blaugranëve./arbresh.info

Comments
To Top