Lajme

Haradinaj prenë emblemën e UÇK-së (FOTO)


Publikuar më:


daut-haradinaj-25465

Deputetit të  Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Daut Haradinaj i është bërë një befasi nga të rinjtë e AAK për ditëlindjen e tij

Haradinaj në ditëlindjen e tij të 38 ka qëndruar në mesin e të rinjve të Aleancës të cilët i kanë  përgatitur një tortë e  që mban emblemën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Ai si duket me qef ka prerë tortën që mban këtë shenjë  dhe ka ndarë kohë të mirë me bashkëpartiakët e rinjë./GazetaTribuna./

Daut-HaradinajDautDautt-Haradinaj

Comments
To Top