Lajme

Haradinaj-Limaj: Nesër, protestë e madhe


Publikuar më:


Liderët e dy partive opozitare, Ramush Haradinaj nga AAK dhe Fatmir Limaj nga Nisma, kanë paralajmëruar protestën e nesërme për të cilën thanë se do të jetë më e madhja e parë ndonjëherë.

Haradinaj në një konferencë për media, tha se janë bërë të gjitha përgatitjet dhe se protesta e nesërme do të jetë e qetë dhe paqësore.

Comments
To Top