Lajme

Hapet Qendra Mjekësisë Familjare në Tophane (Foto)


Publikuar më:


Në hapjen e kësaj qendre përveç Kryetarit të Komunës, Shpend Ahmeti, si dhe Drejtorit të Shëndetësisë, Arben Vitia, ishte i pranishëm edhe Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

“Sot bashkë me kryetarin e Tiranes, Erion Veliaj hapem qendren e re të Mjekësisë Familjare në Tophane. Kjo qendër ka pajisjet më të reja për kontrolle, stomatologji, analiza të gjakut. E njohur si QMF 1, kjo qender tani do të ofron shërbime edhe më cilësore. Falenderoj stafin mjekësor të Komunes së Prishtines për realizimin e këtij projekti të rëndësishëm”, njofton Ahmeti përmes llogarisë së tij në Facebook. /Lajmi.net/

14329978_10155230852077166_624787695485539300_n r6tyy56 fer45 6t767

Comments
To Top