Lajme

Hajduti i njëjtë pas Pejës vjedh telefonin edhe në Prishtinë (Video)


Publikuar më:


Është një person i cili ka hyrë në një dyqan dhe në prani të një personi tjetër dyshohet se e ka vjedhur një telefon, njofton Klan Kosova

Kështu së paku ka raportuar edhe një lexues i Klan Kosovës, i cili e ka dërguar videon në adresën e televizionit.

Po i njëjti person dyshohet se ditë më parë në Pejë, poashtu ka vjedhur një telefon në njërin nga dyqanet atje. Madje ky rast është lajmëruar edhe në polici.

.

Comments
To Top