Sport

Griezmann me reklamën e vitit (VIDEO)


Publikuar më:


Marka e njohur sot ka publikuar reklamën e re, ku protagonist është Griezmann.

Francezi ndihmon djemtë që kanë probleme me vajzat e tyre, duke përdorur festimin e tij, përcjellë “Lajmi.net”.

Në videon e mëposhtme shihet se Griezmann nuk është fantastik vetëm në fushën e lojës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top