Ferizaj

Grainca: Plani i Rimëkëmbjes është adresa e duhur për të rinjtë, që të jetojnë në Kosovë


Publikuar më:


Kandidatja për deputete nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Adelina Grainca, përmes një videoje të publikuar në Facebook, ka prezantuar programin e Rimëkëmbjes.

Grainca është shprehur se plani i rimëkëmbjes është adresa e duhur për të rinjtë, që të punojnë dhe të jetojnë në Kosovë.

“Rimëkëmbja nënkupton shanse të barabarta për të gjithë”.

“Prandaj, më 14 shkurt, bashkohuni me ne” – u shpreh ajo.

Adelina Grainca në zgjedhjet e 14 shkurtit mban numrin 99 në listën e PDK-ës.

To Top