Lajme

Grabovci ironizon për emërimet teksa del nga Prokuroria (Video)


Publikuar më:


Pas intervistimit Grabovci u shpreh se është i gatshëm të pastrohet nga ky hetim, shkruan Gazeta Express.

“Jemi të gatshëm për tu pastru dhe për të dalë e vërteta në shesh”, ishte i vetmi prononcim i Grabovcit, pasi doli nga prokuroria, duke kërkuar se për çdo gjë tjetër të drejtohemi tek avokati i tij. Por gjatë prenocimit Grabovci ka shprehur me shaka ‘do emërime erdhëm mi bo’.

Comments
To Top