Ferizaj

Grabitje me armë në një dyqan në Zaskok të Ferizajt


Publikuar më:


Mbrëmë rreth orës 22:30 në fshatin Zaskok të Ferizajt ka ndodhur një grabitje e armatosur

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se përderisa ishte në marketin e tij, tre persona të maskuar dhe nën kërcënim të armëve të zjarrit i kanë grabitur 200(dyqind)  euro para të gatshme”, thuhet në njoftim.

Policia nuk ka njoftuar nëse ka të arrestuar lidhur me rastin.

To Top