Sport

Goli ndaj Realit, më i bukuri në karrierën e futbollistit që humbi jetën tragjikisht (VIDEO)


Publikuar më:


Ish-mesfushori i Mallorcas do të mbahet mend për golin e çmendur që i shënoi Real Madridit në vitin 2009.

Kujtojmë që në orët e para të mëngjesit, u rrëzua një avion me 76 persona në bord, mes tyre skuadra e futbollit të Chapecoense.

Vetëm tre prej tyre kanë mbijetuar, teksa ndodhen në gjendje të rëndë duke marrë trajtimin e specializuar.

Cleber Santana ka luajtur edhe për Atletico Madrid.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

 

.

Comments
To Top