Sport

Gol spektakolar: Klubi anglez realizon në stilin ‘tiki-taka’ të Barcelonës (Video)


Publikuar më:


derby1

Ekipi anglez Derby County ka shënuar një gol spektakolar në stilin tiki-taka të Barcelonës.

Në takimin në mes të Derby Countyt dhe Hull Cityt, vendasit shkatërruan mysafirët me rezultatin e thellë 4-0, ndërsa goli i Bradley Johnson ishte padyshim më i bukuri i ndeshjes.

Shikojeni golin në minutën 0:21 më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top