Lajme

Gjilani – Prishtina, rezultat totalisht i papritur


Publikuar më:


Prishtina është mposhtur nga Gjilani me rezultat 1:0 në Vala Superligën e Kosovës në futboll.

Golin e vetëm të ndeshjes e realizoi Betim Haxhimusa.

Me të njëjtin rezultat, Drita fitoi në udhëtim te Hajvalia, përcjell “Lajmi.net”.

Golashënues i fitores së Dritës ishte Edenilson Bergonsi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top