Lajme

Gjendet trupi i groposur në Suharekë


Publikuar më:


Komuna Suharekë

”Pas hetimeve lidhur me rastin me 27.12.2016 në vendin e quajtur “Oraq” është gjetur një trup i pajetë, i dekompozuar dhe i groposur”, njofton policia.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

.

Comments
To Top