Ferizaj

Gjenden dy personat e humbur në fshatin Shtrazë të Kaçanikut


Publikuar më:


Janë gjetur dy personat për të cilët raportohej se kishin humbur pasi janë ndarë nga grupi i tyre i Hiking-ut.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar Nazmi Hasanramaj nga “Klubi Alpin Prishtina”, i cili ka shtuar se personat në fjalë janë shëndosh e mirë.

“Ata janë gjetur para 30 minutash dhe janë duke u kthyer te baza. Personat në fjalë janë gjetur në malet e Lubotenit dhe janë shëndosh e mirë. Gudiat tona në bashkëpunim me rojat e pyllit kanë arritur t’i gjejnë”.

To Top