Sport

Gjashtë problemet e mëdha që duhet t’i zgjedh Barcelona në vitin 2016


Publikuar më:


Kampionët e La Ligas krahas luftës për trofe, duhet të zgjidhin edhe disa çështje të brendshme, që kanë të bëjnë edhe me vazhdimin e kontratave.

Luis Enrique dhe Lionel Messi kanë refuzuar të nënshkruajnë vazhdimin e kontratave me Barcelonën, shkruan lajmi.net.

Më poshtë i gjeni gjashtë problemet që Barcelona duhet t’i zgjidh në vitin 2017:

Çështja e kontratave të Lionel Messit dhe Luis Enriques

Kthimi në formë i Neymarit

Zgjidhja e problemit të mbrojtësit të krahut të djathtë

Ndërtimi i kompleksit sportiv

Zgjidha e problemit të evazionit fiskal me Neymarin

Koret fyese të tifozëve katalan në ‘Camp Nou’

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top