Sport

Gazeta e njohur spanjolle ia “deformon” mbiemrin yllit të Shqipërisë (FOTO)


Publikuar më:


E gabime qesharake në emrat e kuqezinjve ka bërë gazeta e njohur spanjolle, “AS”.

Taulant Xhakës, “AS” ia ka bërë mbiemrin “Shaka”, përcjellë “Lajmi.net”.

Më poshtë e keni 11-shen që do ta hedh sonte në fushë Gianni De Biasi, sipas gazetës spanjolle.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top