Lajme

Gaxherri i përgjigjet nënës së Astrit Deharit


Publikuar më:


Ajo tha se asnjëherë nuk e ka njohur Astritin më heret. Thekson se ka  kërkuar shpjegim nga prokuroria se pse në selinë e VV-së janë gjetur armë të ftohta dhe maska.

“Kërkoj edhe sot të di se pse në selinë e VV janë gjetur armë të ftofta e maska. Pa dyshim se vdekja e një të riu në burg  është e dhimëshme. Unë kërkoj që rasti të zbardhet deri në fund dhe në qoftë se familja kërkon ekspertizë nërkombëtare ju kryeministër duhet të ndihmini finaciarisht”, ka thënë Gaxheri në seancën e jashtëzakonshme që po mbhate për rastin e Astrit Deharit./Lajmi.net/

.

Comments
To Top