Sport

Gashi shënon super-golin e radhës (VIDEO)


Publikuar më:


Kosovari ka realizuar një gol shumë të bukur në minutën e 79-të, duke ia siguruar skuadrës së tij fitoren në këtë ndeshje.

Colorado e fitoi takimin me rezultat të ngushtë, 3:2, përcjellë “Lajmi.net”.

Ky ishte goli i tetë i Gashit këtë sezon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top