Sport

Futbollisti i Superligës shënon dy golat e karrierës brenda 10 minutave (VIDEO)


Publikuar më:


Autor i që të dy golave të jashtëzakonshëm ishte Fiton Hajdari.

Sulmuesi i Trepçës ’89 realizoi dy herë brenda 10 minutave, për epërsinë e skuadrës së tij, përcjellë “Lajmi.net”.

Trepça ’89 mposhti Drenicën në Skenderaj 3:2.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.  

.

Comments
To Top