Lajme

Fundi i trishtuar i një historie të bukur dashurie: Nusja vdes vetëm një ditë para dasmës (Foto)


Publikuar më:


Anna Swabey (25) nga Mbretëria e Bashkuar disa vite më parë kuptoi se kishte një tumor të rrallë të trurit. Anna vdiq sot, vetëm një ditë para se të martohet me Andy Bell (26).

Andy dhe Anna u takuan nëpërmjet rrjeteve sociale në shkurt të vitit 2015, dhe ai e dinte për sëmundjen e saj edhe para se ai ta ftoi atë për të dal në takimin e parë. Ajo i tha se kishte vetëm tre vite jetë, por ai nuk u dorëzua. Çifti pak muaj më vonë vendosën të martohen. Andy kërkoi nga ana të bëhëj gruaja e tij, edhe në qoftë kjo do të zgjaste pak vite, transmeton lajmi.net.

Në dhjetor të 2015. Çifti u fejua, dhe vendi i dasmës u planifikuar për të shtunën e 17 shtatorit në Yorkshire Dales . Pak ditë para dasmës Annës iu përkeqësuar gjendjen dhe kishte për të anuluar dasmën, dhe ajo vdiq sot, një ditë para datës që kishin rënë dakord.

“Anna vdiq në orët e para të mëngjesit. Nuk ka fjalë të përshkruaj dhimbjen që ndjej. Por në mesin e pikëllimit tonë, ka një krenari, guximi i saj, shpirti dhe vendosmëria që ajo tregoi gjatë kësaj periudhe. Nëse ka pasur ndonjëherë një person i cili mund të na tregojnë se si për të jetuar, atëherë ajo ishte Anna Louise Swabey , vajza jonë e bukur dhe trime”, thuhet në një postim të Facebook, raporton Daily Mail. /Lajmi.net/

30CA29F400000578-0-image-a-48_1454372440968 30CA2A0C00000578-0-image-m-52_1454372495232 096CB758000005DC-3427422-image-a-53_1454372526240 30CA29AC00000578-0-image-m-44_1454372391978 30CA2A0000000578-0-image-m-43_1454372384007 30CA29B000000578-0-image-a-42_1454372381094 nnn U_lZ-Xrf 35F312A700000578-3675070-image-a-27_1467725372274 35F312C600000578-3675070-image-a-24_1467725299612 35F3128E00000578-3675070-image-a-23_1467725288555 35F3129400000578-3675070-Andy_proposed_to_Anna_in_December-a-28_1467726135855 35F312AB00000578-3675070-image-m-22_1467725271071 35F312BD00000578-3675070-image-a-19_1467725245712 35F312C200000578-3675070-image-m-18_1467725240448 35F3128000000578-3675070-image-a-14_1467725204848 35F3128600000578-3675070-image-a-13_1467724886707

Comments
To Top