Sport

Ftesë speciale, shikoni çfarë ka bërë Marseille për Canën (FOTO)


Publikuar më:


Padroni i ri i klubit amerikani Franc McCourt, i kish ftuar të gjithë legjendat e OM, për ti dhënë zemër skuadrës së tij para ndeshjes me Lille.

 Loriku mbante fanellën e tij të famshme me nr 19 si në kohën kur ishte te Marseille.
Gjakovari ishte kapiten i skuadrës së famshme franceze.

264081 264082 264083

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top