Lajme

Frashër Krasniqi i VV-së i reagon ashpër ministrit Abrashi


Publikuar më:


largea_frasher11455189720

Zëdhënsi i VV-së, Frashër Krasniqi, përmes rrejtit social Facebook, i është kundërpërgjigjur ministrit Arban  Abrashi, pasi ky i fundit kishte tentuar të ironizonte me fjalimin e anëtares me të re të VV-së, Donika Kadaj- Bujupi.

Ky është postimi i plotë i Krasniqit:

“Për shkak që ministri i punës e kalon kohën duke zgjedhur në mes makiatos dhe expresso-s, qytetarët detyrohen të zgjedhin në mes të emigrimit dhe papunësisë e mjerimit.”/Gazeta Blic

Comments
To Top