Lajme

Fotografi dhe Video ekskluzive: Noizy zbret nga vetura e Ndihmës së Shpejt në QKUK


Publikuar më:


Edhe pse u raportua se Noizy nuk është në mesin e të plagosurve nga të shtënat dhe rrahja në Swiss Diamond, ai është parë në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës (QKUK).

Një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, Noizy shihet duke zbritur nga vetura e Ndihmës së Shpejt në QKUK, raporton lajmi.net.

Video ekskluzive: Shoku i Cozmanit plagos me armë zjarri shokun e Noizyt në Prishtinë

Në të shtënat i përfshirë edhe vëllai i Cozmanit, policia arreston miqtë e dy reperëve (Foto)

 

Comments
To Top