Sport

Formancionet e mundshme, Wolfsburg – Real Madrid


Publikuar më:


reee-780x439

Wolfsburg dhe Rereali-1al Madrid takohen sonte në duelin e tyre të parë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ky, njëherazi është takimi i parë në histori të futbollit që këto dy skuadra po takohen në ndonjë garë evropiane.

Kurse, “Marca” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Vlen të theksohet se ndeshja zhvillohet në stadiumin gjerman të Volkswagen Arena, i cili ka kapacitet prej 30 mijë ulësesh. /Telegrafi/

reali

Comments
To Top