Sport

Formacionet zyrtare: WBA – Manchester United


Publikuar më:


Ndeshja që zhvillohet në stadiumin ‘The Hawthorns’ fillon nga ora 18:30.

Formacionet zyrtare:

WBA:

Man Utd: De Gea, Valencia, Jones, Rojo, Darmian, Carrick, Herrera, Lingard, Pogba, Rooney, Ibrahimovic.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top