Sport

Formacionet zyrtare: Everton – Manchester United


Publikuar më:


Ndeshja në ‘Goodison Park’ fillon nga ora 17:00.

Formacionet zyrtare:

Everton:

Manchester United: De Gea, Darmian, Rojo, Jones, Valencia, Pogba, Carrick, Herrera, Mkhitaryan, Martial, Ibrahimovic

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top