Lajme

‘Fluturuan’ nga dritarja prej tërmetit, Rama u bën suprizën e jetës dy fëmijëve: Takohen në Itali me Cristiano Ronaldon dhe Buffon (VIDEO)


Publikuar më:


Dy fëmijë që i mbijetuan tërmetit në Thumanë më 26 nëntor i kishin thënë disa ditë më parë kryeministrit që idhull kishin Cristiano Ronaldon, dhe mesa duket kreu i qeverisë nuk e ka harruar këtë fjalë.

Këtë të premte, kryeministri i ka bërë një surprizë dy djemve, Aurelit e Alesjos, duke i sjellë përpara tyre Cristiano Ronaldon dhe portierin legjendar italian Gianluigi Buffon.

Një surprizë për Aurelin dhe Alesjon, dy fëmijët që fluturuan nga dritaret e pallatit të tragjedisë në Thumanë, e që pasi lanë spitalin duhet të rifillojnë rrugën e jetës, që u’a urojmë të gjatë, me shëndet e gëzime

To Top