Sport

Floriana Garo – Lorik Cana, kjo nuk pritej (FOTO)


Publikuar më:


Në një intervistë për Panoramën ajo ka zbuluar se kush është futbollisti seksi me të cilin ajo do driblonte në fushë.

“Lorik Cana”, është përgjigjur shkurt Garo, e cila jo më kot ka përfaqësuar Shqipërinë në “Miss World 2012”.

Bukuroshja 29-vjeçare gjithashtu ka zbuluar se do të bënte një intervistë në vaskë me Jimmy Kimmel dhe Mariah Carey.

1_1475163998-3182409 2-cover_1475164002-355337 .

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.  

.

Comments
To Top