Sport

Flet pronari i kompanisë ‘Lamia’, tregon shkaqet e rrëzimit të aeroplanit


Publikuar më:


Ricardo Albacete, gjatë një deklarate për mediet spanjolle, ka thënë se ndihet shumë i mërzitur për këtë fatkeqësi, por refuzoi të pranoi se aeroplani ka mundur të ketë probleme teknike.

Sipas tij, problemi me sistemin elektrik ka mundur të vije pas ndonjë goditje të rrufesë që ka mundur të marrë aeroplani gjatë fluturimit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top