Lajme

Fillon ceremonia e inaugurimit të presidentit të ri


Publikuar më:


Untitled

​Ka filluar ceremonia e inaugurimit të presidentit të ri të Kosovës, Hashim Thaçi, ku po marrin pjesë një numër i madh imysafirëve.

Presidentja Jahjaga dhe presidenti Thaçi dolën nga presidenca e Kosovës.

Comments
To Top