Ferizaj

Ferizaj: Babai ther djalin me thikë


Publikuar më:


Prindi ka ther me thikë djalin e tij në qytetin e Ferizajt, raporton Policia e Kosovës.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë thuhet se sulmi kishte ardhur pas një mosmarrëveshje në mes të babait dhe djalit, raporton Gazeta Insajderi.

Rasti ka ndodhur gjatë natë së mbrëmshme rreth orës 23:05. Policia ka njoftuar se viktima pas lëndimeve trupore është dërguar për tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare (QKUK).

Sipas policisë nuk është raportuar për persona të arrestuar

To Top