Ferizaj

Ferizaj u bë si në ëndrra, ndërkohë qytetet e tjera janë në terr


Publikuar më:


Qyteti i Ferizajt ka marrë pamje spektakolare për festat e fundvitit

Aliu ka thënë se mijëra drita u ndezën sonte nga duart e fëmijëve, nën tingujt e muzikës festive, për ta ndriçuar gëzimplotë, qiellin e Ferizajt në prag të festave të fundvitit.

“Bashkë me të vegjëlit dhe prindërit e tyre, ecëm sheshit kryesor të qytetit, me gëzimin e sinqeritetin e paskaj që veç fëmijët mund të përçojnë, për t’i thënë lamtumirë edhe pak ditë 2020-tës e mirësevjen Vitit të Ri 2021 me përplot shëndet, mirësi, ditë të mbara e mirëqenie për çdo ferizajas”, ka shkruar ai në Facebook.

To Top