Ferizaj

Ferizaj: Rrëzohet vinçi në rrugën Vëllezërit Gërvalla


Publikuar më:


Para pak minutash në rrugën Vëllezërit Gërvalla afër Procredit bankës një vinç është rrëzuar gjatë kryerjes së punimeve. Vinçi ka goditur telat e rrjetit elektrik dhe sipas togerit Agim Gashi nuk ka të lënduar.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe po siguron hapësirën rreth vendit të ngjarjes./FerizajPress

Comments
To Top