Ferizaj

Ferizaj, rrahje në rrugë, mund të pësonin nga automjetet (Video)


Publikuar më:


Në një rrugë të Ferizajt, sot ka ndodhur një rast i pazakontë rrahjeje.

Në videon që një lexues e ka dërguar në adresë të Telegrafit, shihen dy vetura të parkuara përskaj rrugës, kurse dy presona (mbase shoferët e automjeteve kanë dalë jashtë dhe përleshen fizikisht), ndërsa dy  femra shihen duk u përpjekur ta parandalojnë rrahjen.

“Kjo rrahje ka ndodhur pak më parë në Ferizaj”, thuhet në lexuesit dërguar bashkë me videon në adresë të Telegrafit.

Kjo përleshje fizike ka mundur të ketë epilog tragjik për të involvuarit në përleshje, pasi në ndjeke e sipër ata dalin në rrugë përpara një veture. /Telegrafi/

 

To Top