Ferizaj

Ferizaj: Përleshje mes dy familjeve, gjashtë të lënduar


Publikuar më:


Në rrugën “Naim Beka” në Ferizaj, janë përleshur në mes vete dy familje ku si pasojë kanë marrë lëndime trupore gjashtë persona.

Në raportin e Policisë thuhet se deri te përleshja fizike ka ardhur si pasojë e një mosmarrëveshje ndërsa të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor.

Me urdhër te prokurorit tre të dyshuar meshkuj janë arrestuar dhe pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Comments
To Top