Ferizaj

FERIZAJ GATI PËR KUPËN BALLKANIKE


Publikuar më:


Klubi ka bërë të gjitha përgatitjet për Kupën Ballkanike që do të mbahet nga data 12 Shtator 2020 në Ankara të Turqisë.

Pjesëmarrës në këtë kompeticion do të jetë Ferizaj dhe HALKBANK SPOR KULÜBÜ TARAFTAR TOPLULUĞU nga Ankaraja të cilët janë edhe organizator. Në garë ishte paraqitur edhe ekipi MOK Spartak Sports, Subotica Serbia, mirëpo në momentet e fundit është tërhequr nga gara.

Klubi udhëtimin do ta bëjë nesër nga Aeroporti Ndërkombëtar “Adem Jashari” nga ora 08:45 në mëngjes, ndërsa pritet të mbërrij në ora 15:25 në Ankara.

To Top