Ferizaj

Ferizaj me pikë të arta ndaj Drenicës


Publikuar më:



Ferizajt shkakton befasi, mposhti Drenicën në udhëtim.

Drenica 0:2 Ferizaj

Me angazhim, lojë burrërore, dhe shpirt luftarak Ferizaj fiton ndeshjen më të rëndësishme në këtë kampionat në Skenderaj me plotë meritë me rezultat 0:2.

Golat për skuadrën ferizajase i realizojë Dardan Qerkini .

Kjo ishte ndeshja e fundit për sezonin vjeshtor dhe e mbyllën me fitore.

Pas një pushimi afro 1 muaj Ferizaj pritet të nënshkruaj me disa lojtarë.

Ferizaj i vërtet pritet të shihet në pranverë ku do të jetë skuadër krejt ndryshe dhe më e fortë për çdo kundërshtarë.

To Top