Ferizaj

Ferizaj: Me 28,36% të votave të numëruara, VV kthehet në vendin e parë


Publikuar më:


Me 28% të votave të numëruara dhe të publikuara nga KQZ ,  kthehet prap në vendin e parë VV-në duke e kaluar PDK-AAK-NISMA. Koalicioni me LDK-në është ende në vendin e tretë.

Ndiqni FerizajPress për cdo ndryshim në numrin e votave në Ferizaj.

To Top