Ferizaj

Ferizaj kryen testet e Covid-19 dhe vijon me stërvitje


Publikuar më:


Futbollistët, stafi teknik dhe personeli i klubit janë nënshtruar testeve në mëngjesin e së Shtunës në Institutin e Shëndetit Publik në Ferizaj, rezultatet e testeve janë dërguar ne Prishtinë dhe se shpejti priten të dalin rezultatet e testeve.

Skuadra ferizajase pas testeve ka vijuar me stërvitje ne stadium për përgatitje para fillimit te kampionatit  të mbetur i cili fillon me 7 Qershor.

To Top