Ferizaj

Ferizaj kryen pagën e fundit, fillojnë stërvitjet


Publikuar më:


01.11.2019 – Ferizaj: Sot skuadrës ferizajase i janë ka kryer pagat e fundit të futbollistëve, dhe janë rikthyer në stërvitje para duelit me Gjilanin.

Në ndeshjen me Gjilanin do të hyjnë me synim të qartë që të dalin të pamposhtur nga ky duel , dhe të i’u kthehen rezultateve pozitive.

“Ne si klub jemi të kënaqur që futbollistët i kanë marrë pagat, dhe besojmë që tani do të jemi një skuadër më e mirë” thuhet në njoftimin e FC Ferizaj

To Top