Ferizaj

Ferizaj, kanos gazetarët dhe fqinjën që po jepte deklaratë para mediave


Publikuar më:


Është arrestuar një person në Ferizaj pasi që i njëjti dyshohet se ka kanosur një grua dhe disa gazetarë.

Gjatë kohës kur viktima ishte duke dhënë deklaratë para shtëpisë së saj për gazetarët, i dyshuari ka kërcënuar të dyja palët.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 14:00.

Sipas Policisë, gazetarët janë detyruar nga i dyshuari të largohen nga vendi i ngjarjes.

Përderisa me vendim të prokurorit kujdestar të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë.

To Top