Ferizaj

Ferizaj: ​Godet me thikë vëllanë e vet


Publikuar më:
Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e goditur me thikë vëllanë e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. To Top