Lajme

Fëmija i parë në Shqipëri është vajzë


Publikuar më:


Burime të Albeu.com bëjnë me dije se djali peshon 3 kile e 750 gram dhe u prit nga doktor Rezart Ajazi. Bebja bashke me nënën e tij ndodhen në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Bebja tashmë me emrin Sotir erdhi në jetë në orën 00:00:15.Familjes Shehu iu është shtuar një gëzim dhe stafi i Albeu.com i uron Sotirit jetë të gjatë dhe të shëndetshme.

.

Comments
To Top