Lajme

Fehmi Mujota përmbyllë fushatën, merr përkrahje të fuqishme nga qytetarët


Publikuar më:


Kandidati për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës, Fehmi Mujota pas një aktiviteti të gjerë ka përmbyllë fushatën elektorale.

Mujota me këtë rast ka bërë apel te qytetarët që të dalin sa më shumë në zgjedhje dhe të votojnë për të ardhmen e tyre, për të ardhmen e fëmijëve të tyre.

Mujota ka falënderuar të gjithë ata që e përkrahën gjatë rrugëtimit të tij politik si dhe gjatë fushatës elektorale.

Përmes fotove Mujota edhe njëherë ka paraqitur aktivitetin e tij gjatë gjithë viteve e deri më tani.

To Top