Lajme

Faton Topalli e ka një pyetje për Hashim Thaçin


Publikuar më:


Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Faton Topalli pëmes llogarisë së tij  në Facebook,  ka reaguar lidhur me deklaratën e presidentit Hashim Thaçi, i cili sot deklaroi se njerëz me aktakuza nuk do të ketë në institucione të vendit, por as në listat e ardhshme zgjedhore.

Topallit pyet se a duhet kjo të vlen edhe për vet presidentin.

Lexoni postimin e plotë:

“Hashim Thaçi deklaroi se “Njerëz me aktakuza nuk do të ketë në institucione të vendit, por as …në listat e ardhshme zgjedhore “. A thua a vlen kjo edhe për Presidentin. Sa për kryetar komunash të korruptuar dhe akuzuar, ministra dhe deputet skemi se çfar të flasim, sepse ata janë njerëzit më të afërt të Thaçit”

Comments
To Top