Sport

Fati i keq, ja çfarë i ka ndodhur Balotellit (FOTO)


Publikuar më:


Nice do të jetë pa Mario Balotellin në së paku tri ndeshjet e ardhshme.

Trajneri i ekipit francez, Lucien Favre ka njoftuar se sulmuesi italian është i dëmtuar.

“Nuk do të jetë në dispozicion në tri ndeshjet e ardhshme, kjo është e sigurt”, deklaroi Favre, përcjell “Lajmi.net”.

“Për ndeshjet e tjera nuk e dimë se çfarë do të ndodhë”, theksoi ai.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top