Sport

Enrique: Ne e merituam fitoren


Publikuar më:


Barcelona barazoi 1:1 me Real Madridin në ‘Camp Nou’.

“Ne e merituam fitoren. Ne kemi mundur ta përfundojmë ndeshjen, e kishim atë në dorën tonë por nuk ishim të aftë ta bënim atë”, deklaroi Enrique, përcjell lajmi.net.

“Ne duhet të përmirësohemi, kjo dihet, por rezultati sot ishte i padrejtë për ne”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top