Sport

Enrique befason të gjithë pas humbjes


Publikuar më:


Trajneri i Barcelonës e konsideron golin e shënuar nga Lionel Messi, si shumë të rëndësishëm për ndeshjen e kthimit.

“Goli i realizuar ishte shumë i rëndësishëm dhe na jep oksigjen për ndeshjen e kthimit. Në fund, e merituam barazimin”, deklaroi Enrique, përcjellë “lajmi.net”.

Barcelona u mposht nga Bilbao me rezultat të ngushtë, 2:1. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top