Lajme

Elvis Naçi jep lajmin e mirë për familjen Abazi që humbi 2 djem nga tërmeti


Publikuar më:


Bamirësi Elvis Naçi jep lajmin e mirë për familjen Abazi nga Gjilani, e cila humbi në tërmetin e ditës së martë në Shqipëri, dy djem.

Naçi shkruan se shumë shpejt do të nisë ndërtimi i shtëpisë së familjes dhe lidhja e një pensioni prej 1 mijë Euro për 6 jetimët.

“Ne Familjen Abazi ne Gjilan ku vdiqën nga tërmeti dy vëllezërit qe ndodheshin ne Durrës, Qofshin te Xhenetit dhe shume shpejte fillon Shtëpia e re për tu ndërtuar dhe një pension 1000 euro për 6 Jetimet. Amin”, shkruan Naçi.

To Top